o firmie

Poznaj historię naszej firmy
oraz misję, jaką realizujemy od lat.

O firmie

K2 Dystrybucje istnieje od 12 lat. Podstawą naszej działalności jest BPO czyli realizowanie, z najwyższą starannością, powierzanych nam przez Zleceniodawców zadań związanych z kompleksową obsługą klienta.

Nasze doświadczenia są ściśle związane z przełomowymi wydarzeniami na rynku outsourcingu w Polsce. Jesteśmy dumni z faktu, iż nie tylko potrafimy zmieniać się i rosnąć, ale przede wszystkim dostosowywać się do dynamicznie zmieniających się realiów rynkowych i rosnących oczekiwań Zleceniodawców. Naszym głównym kanałem dystrybucji jest niezwykle sprawne działające call center działające na dedykowanej platformie i ściśle dostosowanej do potrzeb naszych Zleceniodawców, dzięki temu możemy błyskawicznie reagować na zmieniające się potrzeby pojawiające się podczas realizacji kampanii. Oblecenie współpracujemy z liderami swoich branż: Energa S.A, Netia S.A, Vectra S.A


Nasza strategia a jednocześnie przewaga konkurencyjna wynika z balansu pomiędzy elastycznymi rozwiązaniami technologicznymi, dojrzałym zarządzaniem i zasobami ludzkimi, które angażujemy w rozwój Firmy na zasadzie crowdsourcingu.

Misja

K2 -to najtrudniejsza góra na świecie, którą może poskromić tylko ekipa współpracujących ze sobą profesjonalistów. Z nami zdobędziesz każdy szczyt w biznesie .

Zasoby

350.000 kontaktów do klientów miesięcznie
300.000 zlojalizowanych klientów
700 m2 powierzchni biurowych
160 zatrudnionych osób na na umowy o prace i zlecenie
120 stanowisk call center
4 Zleceniodawców
3 Biura, tworzymy miejsca pracy pod zasoby ludzkie