o firmie

Poznaj historię naszej firmy
oraz misję, jaką realizujemy od lat.

O firmie

K2 Dystrybucje istnieje od 15 lat. Podstawą naszej działalności jest BPO, czyli realizowanie z najwyższą starannością powierzanych nam przez Zleceniodawców zadań związanych z kompleksową obsługą klienta

Nasze doświadczenia są ściśle związane z przełomowymi wydarzeniami na rynku outsourcingu w Polsce. Jesteśmy dumni z faktu, iż nie tylko potrafimy zmieniać się i rosnąć, ale przede wszystkim dostosowywać się do dynamicznie zmieniających się realiów rynkowych i rosnących oczekiwań Zleceniodawców. Naszym głównym kanałem dystrybucji jest niezwykle sprawnie działające Call Center funkcjonujące na dedykowanej platformie, ściśle dostosowanej do potrzeb naszych Zleceniodawców. Dzięki temu możemy błyskawicznie reagować na zmieniające się potrzeby, pojawiające się podczas realizacji kampanii. Obecnie współpracujemy z liderami swoich branż: Energa S.A., Netia S.A., Vectra S.A., NC+.


Nasza strategia, a jednocześnie przewaga konkurencyjna wynika z balansu, pomiędzy elastycznymi rozwiązaniami technologicznymi, dojrzałym zarządzaniem i zasobami ludzkimi, które angażujemy w rozwój Firmy na zasadzie crowdsourcingu.

Misja

K2 - to najtrudniejsza góra na świecie, którą może poskromić tylko ekipa współpracujących ze sobą profesjonalistów. Z nami zdobędziesz każdy szczyt w biznesie!

Zasoby

350.000 kontaktów do klientów miesięcznie
300.000 zlojalizowanych klientów
750 m2 powierzchni biurowych
280 zatrudnionych osób na na umowy o prace i zlecenie
220 stanowisk call center
4 Biura, tworzymy miejsca pracy pod zasoby ludzkie
średnio 40 000 połączeń przychodzących miesięcznie